Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Össze tudjuk majd őket tenni?

Össze tudjuk majd őket tenni?

Figyelt kérdés

Hali!

Nos van egy 3 éves hím kis-sándor papagájom egyedül van és szeretnék venni neki egy tojót, márciusban vagy áprilisban hoznám neki a párt de nem tudom hogy el fogadná el van több

papink pintyeket imádja a hullámosokkal vitatkozik a nimfákkal magasról tojik rájuk hát szoval elfogadna egy lányt a saját fajtájától????????Nagy kalitkája van a meg tévőnek.Szóval el fogadná mert ha nem én fel akasztom magam :SSS És ha sikerül az össze engedés akkor lehetne akár fióka is????:D Köszi a válaszokat előre is :)


2012. jan. 10. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
helló :DD na szóval igen,, nekemis volt ijen hejzetem de meg oldodot na tehát a sándor papagályelég nyugot fajta de aktiv :D na simán ősze engetheted öket ;) :DD am a pároztatást aszt nem tudom sajna de szerintem ha jól ösze meleged nek ak semi baj nem történhet :DDD reméem tutam valamit segiteni :DD
2012. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg nyugodtam alig várom a pár érkezését! Jót szeretnék az én Rudolfomnak :D Jöhetnek még majd válaszok!:)
2012. jan. 10. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen fajról is van szó sose szabad egyből összeengedni őket. Először is ha nem 100% hogy egészséges 4-6 hetes karantén kell. Ezután mehetnek 2 külön kalitkába egymás mellé. Látni fogod hogy érdeklődnek-e egymás iránt vagy sem vagy bántani akarja-e a meglévő az újat féltékenységből. Ha nincs feszültség közöttük,kíváncsiak egymásra akkor felügyelettel kiengedheted őket egyszerre. Ha kint sincs baj akkor először pár napig csak délutánonként pár órára majd később véglegesen is egyberakhatod őket.
2012. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Mentek a zöld kezek! :)
2012. jan. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!