Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kanárit mennyire lehet kézhez...

Kanárit mennyire lehet kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
Kanáriknál vagy zebrapintynél nem lehet valahogy úgy megoldani mint pl a papagájoknál, hogy amikor kezdenek tollasodni akkor elválasztani és kézzel felnevelni? Így kézhez szokna és őt is ki lehetne engedni a szobába és barátságos lenne.
2012. jan. 10. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hũ, sok sikert hozzá XD! Én próbáltam jópár hétig de semmi !! Lehet hogyha rögtön akkor kezded el kézhez szoktatni, amikor megvetted, akkor megszelidül! De ne mindjárt az elsõ óra elteltével a vásárlás után, hanem adj neki olyan 1-2 hetet, hogy megszokja az új környezetet, mert még nagyon frusztrált lesz az elsõ napokban!
2012. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked egyáltalán nem sikerült? Mennyit próbálkoztál vele? Nem lett egyáltalán közeledő, barátságos?
2012. jan. 21. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
De, de azért egy kicsit közelebb szokott jönni hozzám azért szelídebb lett egy kicsivel! Áh, de szerintem csak az enyéim , vagy néhány kanári ilyen! Múltkor pl rászállt a fejemre! :D
2012. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na az azért már valami :) Akkor lehet hogy van esély, csak sok türelem kell hozzá :)
2012. jan. 21. 19:34
 5/8 anonim válasza:
nem lehet én is próbálkoztam vele de nem sikerült :)
2012. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint kemény fába vágnám a fejszém ha mégis megpróbálnám. :)
2012. jan. 23. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
mellesleg ki pontozott le??
2012. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom
2012. jan. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!