Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a papagájommal?

Mit csináljak a papagájommal?

Figyelt kérdés
megdöglött a lány papagájom és nem akartam hogy a fiú egyedül legyen és vettem mellé egy lányt és több mint 1 hónapja itt van és meg se szólalt és este arra kelek hogy nagyon repkednek és reggel meg tiszta vér a ketrec mert a fiú papagájomnak valami történt a szárnyával alul és tiszta vér volt lehet hogy bele akadt valamibe(csengőbe vagy tükörbe)de lehet hogy a nőstény csinálta vele mivel elég depis kinézete van de ha a nőstény csinálta akkor lehet hogy elviszem egy másik gazdához hogy ne bántsa, és most az lenne a kérdésem hogy szerintetek bele akadt valamibe vagy tényleg a nőstény bántotta? és, hogy lefertőtlenítettem a sebet és még mit tudnák neki csinálni?
2012. febr. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok papagájszakértő, de két nimfapapagáj tulajdonosa voltam éveken át. Nálunk előfordult (hacsak egyszer, de mégis), hogy a nőstény megtépázta a hímet. Szegénynek elég rendesen vérezgetett a szárnya, de egyáltalán nem volt véres semmi, és hamar megalvadt. Ez akkor történt, amikor a nőstény papagáj tojást rakott, ilyenkor általában verte, üldözte a hímet, mivel a hím nem végezte el a feladatot, és nem ült rá a tojásra.
2012. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

este valószínű beakadt. biztos megijedtek valamitől és a szárnya beakadt a rácsba, a vértoll megtört.


alszanak éjszaka, nem verekednek.


1 hónap kevés, de idővel látnod kell rajtuk, hogy megvannak egymás mellett.

2012. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, éjszaka az enyémeim sem verekedtek!
2012. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nappal bügyürgetik egymást és néha puszilóznak csak az zavar még mindig hogy nem szólal meg a nőstény
2012. febr. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!