Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szürkegém és dankasirály...

Szürkegém és dankasirály elejtésére ez még mindig vonatkozik?

Figyelt kérdés

"Nem szükséges külön engedély egyes védett állatfajoknál a hatályos természetvédelmi jogszabályban meghatározott feltételek melletti befogáshoz illetve elejtéséhez. Így jelenleg nem szükséges engedély: a szürkegém és a dankasirály elejtéséhez a költési időszakon kívül, augusztus 1. és március 31. között, nem védett természeti területeken lévő halastavakon, valamint a héjának, a menyétnek és a sünnek a törzsállomány elhelyezésére szolgáló szárnyasvad, valamint baromfitenyésztő telepeken egész évben, továbbá július 1-től október 31-ig a szárnyasvad utónevelését szolgáló bekerített helyeken és azok 500 méteres körzetében történő befogásához vagy elejtéséhez."


A választ előre is köszi!!


2012. febr. 11. 20:26
 1/4 bubobubo ***** válasza:
Ennek komolyabban utána kéne járni ajánlom hogy menj el a FeHoVa-ra ahol tudsz beszélni ezzel foglalkozó emberrel és ott pontos felvilágosítást adnak!
2012. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! erre most sajnos nincs időm, nem bp-i vagyok. Vadászvizsgámhoz kellene, a Vadásziskola című könyvben olvastam, de volt már olyan, ami azóta változott, ezért kérdeztem ezt nem.
2012. febr. 15. 10:50
 3/4 bubobubo ***** válasza:
Hívd fel a Vadászkamarát ott tudhatnak ilyen dolgokról
2012. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az előbb elmaradt a vége, vagyis: "ezért kérdeztem ezt nem" változott-e.

Az lesz, köszönöm!

2012. febr. 16. 14:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!