Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol kaphatok ingyen vagy...

Hol kaphatok ingyen vagy olcsón macska felszerelést, ennivalót szóval mindent amire a macskáknak szüksége van?

Figyelt kérdés
Imádom a macskáimat most az egyik vemhes is, de nincs sok pénzünk ettől függetlenül szeretnék nekik mindent megadni. Előrre is köszi a segírséget!!!
2009. jún. 7. 15:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi egyel elkatintottam a macskákhoz szántam a kérdést!
2009. jún. 7. 15:54
 2/8 anonim ***** válasza:

www.whiskas.hu

Regisztrálsz a Whiskas Klubba és küldenek egy ingyen junior eledel csomagot csak azt kell írni, hogy a macskád 1 évnél fiatalabb. A vemhes cicádnak kifejezetten jó a junior. Küldenek 1 300g-os szárazeledelt és 3 db alutasakost. Rendelhetsz rokonok ismerősök címére is magadnak. :)

Az egyik barátnőm pedig odaírta, hogy több macskája van és 2 ilyen csomagot küldtek neki. A Tescoban én megnéztem mennyire jön ki amit küldtek és 684 ft. Szóval ingyen ez nagyon megéri. =)

Benti vagy kinti cicák? Mert a kintieknek nincs szükségük alomra sem. Úgyhogy ha kintiek akkor elég egy pár tál és néhány játék. Bármelyik nagyobb boltban kaphatóak. :)

2009. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ivartalanításra szedd össze a pénzt, nem lesz több ilyen problémád és a macskádnak is jobb.
2009. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szülni fog elég jó nagy doboz valami régi, tiszta ronggyal benn. Dobozt a közeli kisboltban is beszerezhetsz. Nálunk a tescoban egyszer kaptunk ingyen termékmintát kutyának. Aztmondtuk nem fényes a szőre, mit ajánlana? erre elővett a nő a pult alól több ízű kistaskos szárazeledelt.jÓL JÁRTUNK. mEGLEhet kérdezni. A legközelebbi állatorvosnál is bekopogtathatsz, hogy tud e valakit esetleg az örökbeadásban is segíthet. Kisboltokban henteseknél a mardék nyesedék húst zárás előtt megveheted olcsón, azt ha nem viszi haza a boltos, kidobják. megéri ezt is megkérdezni.
2009. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszolónak: regisztráltam a whiska klubba. Külön van még valami teendő vagy maguktól küldik a csomagot. Nem volt semmilyen kérdés arról, hogy mennyi idős a cicám stb. Ha nem jól csináltam valamit kérlek segítenél? Köszi!!!
2009. jún. 7. 16:53
 6/8 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak: Nemsoká ivartalaníttatva lesz.
2009. jún. 7. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

[link]

Itt kell regisztrálni és a te adataid után ott van, hogy macska neve, fajtája és születési ideje meg stb.

Ott megadsz úgy egy dátumot, hogy 1 évnél fiatalabb legyen a cica. Aztán elküldöd a regisztrációt és az e-mailedre érkezik egy visszaigazolás ahol a linkre kattintasz azután pedig bejelentkezel. Utána nincs semmi teendő, 4 héten belül kiküldik a csomagot. Nekem pont 3 hétre rá küldték.

Ha bármi kérdésed van még, szívesen segítek! :)

2009. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!!
2009. jún. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!