Kezdőoldal » Állatok » Madarak » HELP! Segítsek a kispapagájnak...

HELP! Segítsek a kispapagájnak kibújni a tojásból? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
vannak papagájaim, és most lesznek kicsik is, de az egyik amelyik most kel, reggel óta csak egy kis lyuk van a tojás oldalán és hangosan csipog reggel óta, és még nem kelt ki. Félek hogy holnapra elfog pusztulni ha nem tud kijönni, mert már jártam így 1X 2X régebben is, ugyan ez volt a helyzet hogy nem tudott kijönni a tojásból, pedig ki volt fejlődve. :S
2012. febr. 27. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Finoman nyugodtan segíthetsz neki.
2012. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Óóó... fel tudsz tölteni képet vagy videót? Még sosem láttam ilyet... :)))
2012. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

KÉPET A NÉPNEK!:)

de amúgy nagyon finoman segíts neki:)

2012. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Segítettem neki, kicsit megbontottam ott a lyuknál ahol a csőre volt, és már csak egy pici kell hozzá és ki jön. Remélem hogy reggelre már kint lesz. :). Oké. holnap töltök fel egy képet :))
2012. febr. 27. 23:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult :(( teljesen ki kellett volna bontanom a tojásból, nem birt kijönni. Pedig teljesen kivolt fejlődve :SS
2012. febr. 28. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó, de sajnálom...
2012. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy egészséges,életképes fióka segítség nélkül is ki tud bújni a tojásból.

Ha már sokszor jártál így,ha sok fióka így pusztult el akkor valószínűleg a szülőkkel van a baj vagy nem adsz a szülőknek megfelelő kaját ezért nem adnak valamilyen fontos dolgot a kicsiknek ezért életképtelenek lesznek.

2012. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Régen jártam így 1x /2x , de akkor már papagáj "szülők" voltak. ennek a tojónak ami most van, ez a legelső költése. Kapnak rendesen enni, direkt hullámos papagájoknak való magkeveréket, és kapnak mellé friss gyümölcsöket és zöldségeket is .
2012. febr. 28. 14:32
 9/11 A kérdező kommentje:
de akkor már más papagáj "szülők" voltak.
2012. febr. 28. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Főtt tojást is kapnak alapból 1-2hetente? A költés előtt pedig fokozatosan emeled ezt az adagot a felkészítés részeként úgy hogy...(a papagájfaj szükséglete szerint)?
2012. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!