Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét után? Hogy segítsek neki?

Műtét után? Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
sziasztok. ma műtötték a kutyámat a bűzmirigye gyulladt be és tályogos is volt neki. egyrészt azért írom le, mert ha valaki még nem hallott erről, úgy mint én se ezelőtt pedig 3 éve van kutyám, és kicsit fel is vagyok háborodva, mert minden évben elmegyünk 2x 3x orvoshoz és eddig egy árva szót nem ejtett arról, hogy azt néha ki kell nyomni. nemrég egy 3 hónapja elmentünk a dokihoz hogy nagyon viszket a kutya füle, mondta hogy kipucolja neki.meg is csinálta,de a vakarózás továbbra sem múlt el, majd vissza mentünk hogy mi van, ha atkás neki akkor elküldött minket mondván, hogy nem az neki, és semmi baja vigyük vissza és altatásban megint kitisztítja a fülét. akkor abban maradtunk, hogy szerinte felesleges, majd magától elmúlik (személyes jó barátunk a doktor). tegnap arra eszméltem miután nagyon rosszul volt a kutya napok óta, de azthittem csak valami rosszat evett, hogy be van dagadva a popójánál a bőr, be is volt gyulladva. akkor rögtön futottunk az orvoshoz, de akkor a mi dokink nem volt bent és egy másik tájékoztattott arról, hogy mindig ki kell neki nyomni, és akkor nem lesz ilyen baj, és hogy a mi kutyinknak már tályogos is a bűzmirigye. azok a jelei ha húzza a fenekét a földön, fülviszketés, sokszor odakap a popójához. Most megműtötték, de szegény olyan rosszul van, gondolom fáj mindene, hasmenése van, alig él a picikém. mit csináljak, hogy kicsit enyhítsem a kínjait? nem volt még ilyen ezelőtt, ugyhogy nem tudom ilyenkor mik a teendők. előre is köszi mindenkinek. :)
2012. febr. 2. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit.Szedje a gyógyszereket amit kapott és ne etesd legalább 1 napig.
2012. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:

Azért nem szólt róla egy szót sem, mert nagyon ritka az, hogy a bűzmiriggyel baj legyen. Ezért nem szokták feleslegesen nyomkodni.

Tarts be az orvos utasításait, rendbe fog jönni. Jobbulást neki.

2012. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki, azért annyira nem ritka sajnos:(

Viszont kérdező, nem is olyan gyakori, hogy minden kutyának ki kelljen nyomni.

2012. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

és rendben hogy nem gyakori, de azért rá lehetett volna pillantani a dologra, hogy nehogy így járjunk, és mondom jó barátunk az orvos. mindegy, mostmár így alakult. remélem meggyógyul hamar.

2012. febr. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!