Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan betegség amit...

Van olyan betegség amit elkaphatok a hullámos papagájomtól?

Figyelt kérdés

Amikor repked ugye kis tolldarabok szállnak ki néha stb.

egészséges a tolla is szép de az ember elkaphat valami súlyosat a madaraktól?


2012. márc. 9. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ez tipikusan madarakkal foglalkozó egyének megbetegedése. Bár ha a te papagájod már egy ideje nálad van, és nem érintkezik más madarakkal, akkor nem hiszem, hogy fenyegetne ez a veszély.

2012. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még nemrég vettem a madarat,egyedül van de eddig más madarakkal volt
2012. márc. 9. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
a papagájkoron kivül lehetsz töle allergiás ugye a tolla miatt de ha mindenki rettegne töle akkor nem tartana állatokat:)
2012. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
épp ez a baj h imádom a papagájokat csak tényleg köztudott h elég klassz betegséghordozók:D
2012. márc. 9. 12:36
 5/11 anonim ***** válasza:

jaj figyu már... 10 évig volt hullámosom semmi bajom nem lett töle.a lényeg hogy amint furán viselkedik,gubbaszt, nem eszik, hány vagy rázza a fejét és tele lesz takonnyal akkor doki. mert szegények két nap alatt belehalhatnak egy megfázásba is.ha figyelsz rá, észreveszed idöben és tegyük fel kiderül hogy papagájkoros akkor ugyis elküld az állatdoki kivizsgálásra és csak nem halsz meg egy nap alatt....nemááár...

figyu a macskákrol az a hir járja hogy a szörük,vagy az abban levö por? már nem tom na mindegy hogy agytumort okoz. na akkor senki ne tartson macskát... nem kell bepánikolni,nemhiába a legnépszerübb madár a hullámos.szerinted egymilliárdbol hány lett papagájkoros?

2012. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ja és amugy elöbb lesz megfázva mint kóros...a megfázás gyakori hullámosbetegség.

de ha nem kap huzatot és nincs váltogatva higes meleg légtér akkor nem lesz baja. az enyém is csak kétszer volt beteg a 10 év alatt....

2012. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
higes=hideg....sorry
2012. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ő sokkal hamarabb megbetegedhet tőled mint te tőle. Én(és mások is) puszilgatom,stb a papagájaimat még sincs semmi bajom. És allergiás se vagyok pedig egy kis szobában élek 4 papagájjal amiből kettőnek sokkal több tollporja van mint pl a hullámosoknak.
2012. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
úr isten..csak kérdeztem nem kell egyből leharpni a fejemet:D nekem is van madaram csak kérdeztem:D de azért köszi
2012. márc. 10. 14:49
 10/11 anonim ***** válasza:
ne hari,én abszolut nem bosszusan irtam amit irtam, csak levélben más:) eszem ágában sem volt leharapnia fejed csak jelezni akartam hogy nem kell betegségektöl félni,akkor csak stresszeled magad és attol leszel beteg:)
2012. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!