Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj hangja?

Hullámos papagáj hangja?

Figyelt kérdés
Milyen egy hullámos énekhangja? Valaki fe

2012. ápr. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon sok állatom van/volt köztük 2 hullámos papagáj. Én személy szerint nagyon szeretem a hangjukat, de néha már kissé sok. Egyébként szerintem nagyon szép hangjuk van, de amikor ezt éjszaka csinálják.....hát akkor kissé dühbe gurul az ember. Ha neked is ezt csinálná akkor takard le őket egy takaróval/pléddel csak arra figyelj, hogy maradjon egy kis rés szabadon, hogy kapjanak levegőt. Remélem segítettem és ha van még kérdésed nyugodtan írj. Mindenre válaszolok. :)

2012. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Éjszaka? Közel két évtizede tartok ilyen-olyan fajta papagájt, köztük hullámost, de bizton állíthatom, hogy éjszaka nem adnak ki hangot, alszanak. Persze más tészta, ha egész éjjel mellettük szól a tv/rádió és ég a villany, de egyértelmű, hogy akkor ők sem tudnak aludni.
2012. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!