Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfa papagájom 2 napja...

A nimfa papagájom 2 napja tépi a tollát, de már annyira, hogy vérzik neki. Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
2007. aug. 9. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges,hogy nagyon kiszáradt a bőre,de lehet hogy élősködő támadta meg.Próbáld meg,tegyél neki egy tálban vizet,az enyém nagyon szeretett fürdeni.Az élősködőket a szabad madarak homokfürdőben irtják magukból.Ha nem segít néhány nap alatt,fordulj állatorvoshoz,mert igencsak kínzó lehet ez az állapot.
2007. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%

én úgy tudom,hogy valamilyen hiánybetegségre utal.Szerintem vidd el állatorvoshoz,ne várj vele!!!!

Ha már megvetted,gondoskodj róla rendesen!!

2007. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
A papagájok, társas lények, igy ha magányosak gyakran minden más ok nélkül elkezdik tépni a saját tollukat! Ha nem birsz kellő figyelmet forditani rá, vsárolj neki egy társat! Tapasztalatból beszélek, több évtizede tartok papagájokat!
2007. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Az enyem is tepte a tollat, akkor mikor kezdet melegedni az ido, es akkor is mikor a parosodasi ideje volt.
2009. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de vitamin hiánya van.

A csirkknél amikor tépik egymás tollazatát, olyankor szoktak a vizébe rakni azthiszem étkezési sót.

Javítsatok ki ha tévedek.:)

2009. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem hívd fel az állatorvost és mondd el neki.

Majd ő elmondja mit tegyél,hisz mégis csak ő az orvos...

Talán azt mondja,vidd be a rendelőjébe,vgay csak tanácsol valami kis házi praktikát ´:)

2009. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%
unatkozik
2009. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

[link]

itt van minden

2010. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Szomorú,egyedül van,nem foglalkoztok vele eleget,

vagy pedig valami betegsége van.Vigyétek el állatorvoshoz.

2011. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!