Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem tud repülni a Nimfa...

Miért nem tud repülni a Nimfa papagájom?

Figyelt kérdés

Amikor kiengedtem a szobában, akkor próbált repülni a szárnyait csattogtatta de nem emelkedett ugrott, és leesett az ágyról de nem emelkedett fel.. :SS

Meg fog tanulni repülni? Én kell megtanítsam? Hogy?


2011. okt. 16. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kereskedésből vetted? Mielőtt hozzád került mekkora helyen volt tartva? Mennyi idős?
2011. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, kereskedésből vettem, és kicsi helyről ahol nem reptették sztem és 1 év körül van...
2011. okt. 16. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha próbál repülni akkor nem kell semmit se csinálnod mert idővel megtanul. De ha beletörődik hogy nem tud repülni ezért nem is próbálkozik akkor segítened kell neki megtanulni. Mondjuk az ágy előtt a kezeden vagy egy ülőrúdon ülve felemeled magasra és gyorsan leengeded akkor megpróbál elrepülni. Egy idő után belejön.
2011. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! megpróbálom így csinálni!
2011. okt. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!