Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Magyarországon melyik állatker...

Magyarországon melyik állatkereskedésben lehet venni ara papagájt?

Figyelt kérdés
Arra a kék-sárga fajtára gondoltam,vagy a piros-zöldre.Egyszerűen kedvet kaptam hozzá!

2012. máj. 1. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Ne azzal kezd hogy hol lehet venni. Előbb a madár érdekében kérdezz tenyésztőktől,aratartóktól hogy mekkora hely, milyen étrend,elfoglaltság,felszerelés kell neki(pl. a legbonyolultabb ételkereső játékok),milyen a természete,viselkedése(hogy megtudd illik-e hozzád),stb.

Ha tényleg annyira akarsz egy arát mint amennyire írod akkor ok vegyél de előbb tényleg alaposan,részletesen tudj meg mindent az alap papagájtartásról és az aratartásról. De ne azért akarj mert itt most többen leszóltak hanem azért mert tényleg imádod a papagájokat és hajlandó leszel az életed végéig megfelelően gondozni és pár hónap,év után nem fogod azt mondani egy olyan dologra amit naponta kell csinálnod miatta hogy meguntad.


Kezdésnek kérdezz és olvass át rengeteg oldalt ezeken a fórumokon: [link]

[link]

2012. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem lehet boltban kapni hanem tenyésztőknél lehet .amugy szerintem az arapapagáj a legszebb papagájfajta én imádom az arapapagájokat csak drágák
2012. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eltelt 12 év...

Vettél?

ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!