Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek, ha a t. malacokra...

Szerintetek, ha a t. malacokra, hörikre, egerekre allergiás vagyok, akkor a nyúlra is az vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nyuszit,már meg is van,hogy melyik,milyen lenne, de nem tudom,hogy allergiás vagyok-e rájuk:/Régen volt nyulam,de akkor még a t.malacokra,egerekre se voltam allergiás.Tegnap amikor megnéztük a nyuszikat,akkor beszagoltam a ketrecükbe,de nem jött elő az allergiám,de az is lehet,hogy nem szagoltam meg őket elég jól:/

Esetleg van olyan aki allergiás a t.malacokra,egerekre,de a nyulakra nem?Nem tudom,hogy pontosan hogyan működik ez az allergia,mert a nyulaknak és t.malacoknak hasonló a szőrzetük,de lehet,hogy mégsem vagyok allergiás a nyulakra?


2012. máj. 1. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én az állatszőrre vagyok allergiás, de elég érdekrsen!!!

Ha a kézfejem felett épp hogy csak hozzámér az állat,állatszőr, viszketek!

Szerintem igen , allergiás vagy a nyúlra is. :(

2012. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha elmegyek egy allergia vizsgálatra az kimutatja?Már 2X is voltam,de úgy emlékszem, hogy csak tengerimalac, hörcsög és talán egér volt,de nyúl nem:/
2012. máj. 1. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a volt barátom mindenféle szőrre allergiás volt, nála nem volt ilyen kivétel... Szerintem fogalmazd át a kérdésed és tedd fel az egészségügy kategóriában, hátha ott tudnak segíteni.
2012. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hidd el én már válaszoltam.....

Nem fogsz kapni több választ

2012. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sztem igen
2012. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én csak a macska szőrre vagyok allergiás a nyusziméra nem...
2012. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok allergiás a kutyámra, hogy ha hosszabb ideig simogatom, akkor elkezd viszketni a kezem és az orrom. A szőr belélegzése nem hozza elő. Így lehet, hogy nálad is csak az érintés fogja kiváltani, de a viszketés kibírható. :)


Szerintem ez ne tartson vissza attól, hogy nyuszid legyen!

2012. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is sajna minden állatra allergiás vagy (a tollas,szárnyas állatokra fokozottan), viszont én nyuszi megszállott vagyok,és inkább szedek naponta gyógyszert és van nyuszim,mint hogy ne legyen kisállatom
2012. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lorcsi16 ***** válasza:
Ha tenyésztőtől vennétek, és megengedi, akkor próbáld ki, hogy jáccol vele kb. 5 percet, hagyd, hogy megnyalogasson, meg minden, aztán várj annyi időt, amennyi idő alatt ki szokott jönni az allergiád, és ha nem jön ki, akkor valószínűleg nem vagy az.
2012. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig megálltam,hogy ne irjak,mondván,hogy miután kiderült,vagy el lett döntve pár dolog utána leirom a véleményemet,meg azt is,hogy sokakkal nagyon nem értek egyet,de most az utolsónak!Nem tenyésztőtől lesz,már megvan,hogy honnan,a gond,hogyha én ott maradok azzal a nyúllal 5 percet és esetleg megharap,vagy mondjuk a szagra már annyira előjön,mert allergiás vagyok rá,én akár meg is halhatok!!Ez sajnos nem jó ötlet,múltkor kerültem kórházba csak egy hörcsög harapással,még ha egy nyúl harap (vagy karmol)meg és allergiás vagyok rá,akkor az még durvább is lehet..Esetleg nem volt valaki mostanság allergia vizsgálaton?Nyúlra nem vizsgálják ki?Már 2X is voltam,de már nem emlékszem,hogy nyúl volt-e a listán:/...
2012. máj. 5. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!