Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha voliert akarok készíteni...

Ha voliert akarok készíteni akkor jók ezek az alapok? Többi lent

Figyelt kérdés
két oldalt meg felül rendes fa lenne, de abba is vágnék nagy "lyukat" ahol ki tudna nézni, elől lenne végig tyúkhálóféleség ahol ki tudna nézni meg lenne az ajtó. Végülis a kérdés az hogy mi legyen elől? Tyúkháló? Erre tudtam csak gondolni. azért kérdezem jó e ez, ha nem megírnátok mit szokás használni? Köszönöm előre is.
2012. máj. 12. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Miből lesz a hátulja, meg az alja?

Az egész építmény kb mekkora lesz?

Milyen madarak lesznek benne?


Szerintem a fába nem kell lyukakat vágni. Főleg ha papagájok lesznek benne, mert esetleg tovább tágíthatják és kiszöknek rajta.


Szerintem a két oldala, a teteje meg a hátulja legyen fából (OSB lap). Az eleje meg ponthegesztett dróthálóból. Az alja vagy beton, vagy fa.(ez az építmény méretétől függ)

2012. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!