Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Felszámolnád a nimfa papagájai...

Felszámolnád a nimfa papagájaidat ha tudnád hogy a szomszéd nyugalmát teszik tönkre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Mi az hogy felszámolnám, hogy eladnám?

Még mit nem!!

Tűrje meg a szomszéd őket!

Eszem ágában sem lenne a szomszédok miatt lemondani bármilyen állatkámról is!

2012. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Soha!
2012. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Látom empátia az nem szorult belétek sem.
2012. máj. 13. 20:31
 4/15 A kérdező kommentje:
Látom empátia az nem szorult belétek sem. Önzés annál több.
2012. máj. 13. 20:31
 5/15 anonim ***** válasza:

hm.. nem tudom hogy teszi tönkre?..át nem tud menni és a hangja nem durvább, mint a kinti zajok, volt már nimfám.

a törpepapagáj, az hangos, de az is csak nappal aktív, mint a madarak általában, szóval még az sem hinném, hogy bárki nyugalmát komolyan veszélyeztetné..nem lehet, hogy alapból idegbeteggel van dolgunk?..ha téged zavar, akkor bocsi, de szerintem nem a madár tehet róla..

2012. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha valakinek nem tetszik, odébb lehet állni.
2012. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Még azt hozzátenném, hogy és mi van azokkal akik éjjel-nappal üvöltöznek vagy bömböltetik a zenét, ezek pedig emberek!

A papagáj pedig legalább éjjel alszik. Nappal meg mindenki úgy zajong ahogy neki tetszik, senkinek semmi köze hozzá.

Fúrni is szoktak meg sorolhatnám.

2012. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Szorult belém empátia csak sokkal inkább az állatok irányába mint az emberekébe. Tehát nem tenném ki kisebb sokknak,félelemnek a nimfáimat csak azért mert a szomszéd nem bírja a madárcsipogást.
2012. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Nekem gyöngytyúkjaim is vannak, azt is el kell tűrnie a szomszédnak! Nem izgat engem a véleménye, amikor az ő kutyája egész éjjel vonyít mint akinek gond van, nappal én akasztom ki este meg ő engem. Kölcsönös!
2012. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Panelben tartok nimfákat és hullámosokat. Egy darab konfliktusom nem volt még sem nekem, sem anyunak, pedig együtt összesen 30 éve tartunk madarakat, néha többet, néha kevesebbet. Most épp négyet. Ezalatt az idő alatt a szomszédság jött-ment, cserélődött, hol rendesebbek, hol gorombábbak voltak, de a papagájokért SOHA nem szólt senki. Egy nimfa nem olyan hangos és idegesítő, hogy az bárkit, pláne egy másik lakásban lakót zavarjon. Szóval: NEM.


Másrészt: éjjel semmilyen papagáj nem ad ki hangot, sötétben nem aktívak. A csendrendelet 10-6-ig él, ha jól tudom. Amit ezelőtt csinálok én, vagy a madaraim, az az én dolgom. Egy kényes, önző, fennhéjázó szomszéd miatt nem adnám el a madaraim.

2012. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!