Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Felszámolnád a nimfa papagájai...

Felszámolnád a nimfa papagájaidat ha tudnád hogy a szomszéd nyugalmát teszik tönkre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 17:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem. Igaz éjjel csend van, de nappal a folyamatos sziréna utánzás, meg fütyülés egy idő után igen zavaró. Pont azért mert folyamatos. Ha egy autó riasztó visít még ha távol van is hamar az agyára megy bárkinek. Mindenkinek más a tűrőképessége, de ettől még nem idegbeteg valaki szerintem. Aki a zajt okozza azt általában nem is zavarja, nem úgy mint aki elszenvedi azt. Ja, és én az otthon kategóriába írtam ám a kérdést, pont az elvakult madarászok miatt, csak a moderátorok ide rakták sajnos.
2012. máj. 13. 22:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs nimfapapagájom(2éve volt)...

Két szomszédom van és mindkettőnek van nimfája...azok is szoktak "énekelni" és egyéb hangokat kiadni de mivel nem olyan hangosak és még másik lakásban is vannak nem zavar...

Főleg hogyha valaki megy az utcán és bömböltetheti hangosan a zenét akkor a papagájok nehogy már necsipoghassanak...

De igaz ha én is mindig arra figyelnék..,hogy mikor milyen hanggal vnnak a nimfák akkor engem is zavarna...de mivel van más dolgom is mint hogy azon gondolkozzak miért csipognak így egyáltalán nem zavar sőt észre se veszem...

Ja és én se foglalkoznék más véleményével ha lenne nimfám..

2012. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Süket a szomszédom.
2012. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki bömbölteti az autóban a zenét az utcán az nem fogható ehhez. Mivel az nagy ritkán előfordul, de tudod hogy nem egész évben minden nap kell eltűrnöd!
2012. aug. 22. 20:15
 15/15 anonim ***** válasza:
A szomszéd papagájának a száját befognám már az biztos.Hajnaltól kezdve egésznap rikácsol,csiripel,énekel meg ...tudja mit csinál...Éjszaka is rázendít,van hogy hétvégén egésznap.
2014. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!