Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy sérült galambot....

Találtam egy sérült galambot. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Az állatorvosom szabin van, a környéken ő az egyedüli. A madáron nem látok sebeket, nem vérzik, csak lógatja a bal szárnyát, és hiányzik jó pár farktolla. Úgy tudom a galambok nem fészekhagyóak, tehát nem olyanok mint a rigók. De még fiatal madárnak tűnik. Segítsetek kérlek. A szárnyait mozgatja, nem tűnik úgy, hogy fájna neki, csak nem tud repülni. Nem fióka de még fiatal, már felnőtt tollazattal rendelkezik.
2012. máj. 23. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd biztonságos helyre, adj neki enni inni.

Nézd meg a vadmadárkórház honlapját, nagyon sok hasznos tanácsot találsz rajta:

[link]

Hol laksz? Nincs a közeledben állatkórház? Én ha madarat, sünt találok náluk mindig le tudom adni, ők a gondját viselik.

2012. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lakom messze a fővárostól, de nem tudtam volna megoldani, hogy elmenjek. Viszont sikerült elérni az állatorvost, kijött hozzánk, megnézte. Nincs nagy baja, a szárnya zúzódott meg, de pár nap és helyrejön. Vannak papagájaim, azt mondta az ő eleségüket áztassam be vízbe, és azzal etessem, mert még fiatal. Már jobban van, a szárnyát sem lógatja, bár repülni még nem tud. Köszi a válaszod!
2012. máj. 24. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bárki talál sérült galambo, keressetek. Galambokat mentünk.

Web: galambmenhely.gportal.hu

Email: galambmenhely@yahoo.com

2012. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!