Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Légyszi minél előbb válaszoljo...

Ragacs12 kérdése:

Légyszi minél előbb válaszoljon aki tud! 2db gerle kiesett a fészkükből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most este ki esett a fészekből 2 db balkáni gerle .

Mit tegyek velük repülni még nem tudnak.

Nem olyan kicsik már de nem vagyok benne biztos hogy képesek e az anyuk nélkül táplálkozni.

Légy szíves segítsetek.


2012. jún. 6. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszatenni őket a fészekbe.
2012. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá de félek hogy a kutyák meg eszik őket ha kiesnek mert, most is majdnem megölték őket.
2012. jún. 6. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol van a fészek, de nagypapám annak ilyen esetben a fészek elé szögelt egy kis deszkát. Kiesni nem tudtak és amikor elkezdtek repülni tanulni pont ó jött nekik onnan az elrugaszkodás.
2012. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beraktam őket egy jó nagy ketrecbe . Rendesen esznek szóval egy darabig most maradnak.
2012. jún. 7. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is neveltünk kiesettet. Kell a kajájába kihűlt főtt tojás meg kalcium + köles. Vitamint is vettünk neki. Később tuti szögelek valami műfészket, aztán visszateszem. Nem gyötröm magam az etetéssel tovább.
2012. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!