Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beraktam a hullámos papagájaim...

Beraktam a hullámos papagájaimhoz egy langyos vízzel töltött tálat. Nem fürdenek. Miért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
nem raktál be nekik szappant, meg törülközőt.
2012. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is tettem ...nálam se pancsol...hát lássuk be : ők nem kacsák ツ de....tavaly pancsolt...majd ha 40 fok lesz :D
2012. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szelídebbek próbáld meg lefröcskölni őket egy kicsit hátha kedvet kapnak.

Nincs mindig kedvük hozzá és mivel új dolog nekik a tál még lehet hogy tartanak tőle ezért ha kedvük van is nem mernek fürdeni benne.

Lehet hogy csak az ötödik alkalommal vagy még később fognak fürdeni de ettől még hetente kétszer tegyél be nekik langyos vizet hogy legyen rá lehetőségük.

2012. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a hasznos válaszod XD Lehet benne valami :D... Várom már azt a kommentet is hogy "NEFÜRGYÉLE'!"

Köszönöm mindenki válaszát :) Egyszer az egyik kiszabadult és 2x is belerepült az akváriumba :O Szegény halak mit gondolhattak.

2012. jún. 23. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Kiszabadult? Miért nem szoktad őket reptetni?
2012. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert alapból nagy reptetőben tartom őket.
2012. jún. 24. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is 2 hullámsom van és azért nem fürdenek mert kb 1 hét után lesz kedve megint fürdeni, vagy ha csak elsőnek van még bent akkor meg kell ismerkednie vele
2012. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!