Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Verebet találtam. Hogy segíthe...

Verebet találtam. Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Ma reggel találtam az ajtó előtt. Egyszer megpróbált elrepülni, de azóta nem nagyon mozog, fekszik az oldalán és nagyon szaporán veszi a levegőt. Szemmel látható sérülés nincs rajta.

Árnyékba tettem és vittem neki vizet, de eddig még nem ivott. Mit tehetnék még érte?



2012. júl. 4. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
víz mindenképpen kell de én olyan kis fecskendővel nyomnék a szájába....vagy a kezemmel...mert magától nem fog inni.....mindent megeszik.....nálunk mindent kilopnak a tyúkoktól és nyusziktól :D búzát imádják, de mivel neked nem biztos,hogy van otthon rakj neki magot...olyan is jó amit a boltban veszel magadnak....tudod az a pörkölt napra forgó mag :)
2012. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megitatni. Mostmár jóval élénkebb, csapkod, viszont csak fél szárnyal. Etetni még nem sikerült.
2012. júl. 4. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!