Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kb mennyibe kerül egy inka...

Kata99 kérdése:

Kb mennyibe kerül egy inka kakadu fiókája? És egy sárga bóbitás?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az inkában nem vagyok biztos, de szerintem 100.000Ft biztosan megvan. De lehet ,hogy 200.000Ft is.. sárga bóbitás elég változó. Lehet kapni 60.000-ért és annál feljebb.. Tenyésztőtől függ.
2012. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))
2012. júl. 21. 21:06
 3/7 A kérdező kommentje:
És azt nemtudod hogy itt magyarországon hol lehet kapni?
2012. júl. 21. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Van elég tapasztalatod? Az ilyen madarak megfelelő tartásához közel sem elég az hogy volt pár hullámosod vagy hasonló kaliberű madarad.

A kakaduk olykor kiszámíthatatlanok és nekik van a legerősebb csőrük.


Az inka kakadunak különleges gondozásra és környezetre van szüksége.


A házi kedvencként tartott kakaduk 90%-a tépi a tollát mert rengetegen nem értik meg hogy kakadut tartani nem gyerekjáték ezért a nem megfelelő tartás miatt depressziósak lesznek és tépni kezdik magukat. Külföldön a papagájmenhelyeken a legtöbb papagáj kakadu. Egy embert se ismerek akinél ép tollazatú kakadu van viszont többet is akinél befogadott tolltépős van.

És a kakaduk hangja(tekerd fel a hangerőt és várj kb fél percet az oldal betöltődése után): [link]

2012. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a kakadu problémás, hanem az emberek akik szarul tartják őket. Az inka 500ezer, a kis sárgabóbitás 150től, a nagy 3-350
2012. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha rendesen tartja nincs baj.. Csak hát azzal nagyon sokat kell foglalkozni. Barátnőméknek is van, teljesen normális. De én a helyedben hanyagolnám ezeket a madarakat.. Ha valami egzotikusabb állatot akarsz, akkor vegyél szervált. Mo-n is van egy-két tenyésztő és hidd el hálásabb ,mint egy madár:)

Illetve vannak olcsóbb szép papagájok. Nekem rozellám van, nagyon szép teljesen más ,mint egy hullámos.^^

2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hozzá nem értőek miért irnak baromságot??? sose madaraztam.. de.. inka kakadu az álmom. 500ezer ft feletti az ára.. sárga bóbitás 150 tőőőőől
2013. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!