Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan hat a NEOSTOMOSAN?...

Bőle Sándor kérdése:

Hogyan hat a NEOSTOMOSAN? Kontakt méreg, vagy felszívódó? Tetvesek a tyúkjaim, meg az óljuk is.

Figyelt kérdés
A gazdaboltos csak az ól fertőtlenítésére ajánlja, mások meg a tyúkok hátára permetezve. Nem árt nekik?

2012. aug. 21. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mondjuk bolha miatt használtam, de felmostam vele itthon és (bár más okból) a kutyánk is le lett mosva vele. Direkt kérdeztem, azt mondták nem veszélyes kutyára/macskára. Tyúkra nem tudom, de remélem egy kicsit tudtam segíteni.
2012. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hell-ikon ***** válasza:

A Neostomosan hatóanyaga tetrametrin, ezt használják a legtöbb kiskereskedelemben kapható légy- és szúnyogírtók alapjaként, illetve ha foglalkozol kertészkedéssel, akkor még a Chinetrin, mint ilyen tartalmú szer ismerős lehet.

Ez inkább taglozó hatású, mint hosszú távú ölő.


Vagyis ez annyit tesz, hogy elméletben van némi hosszú távú hatása is (pont a Neostomosannal nem tapasztaltam ilyet), de valójában inkább csak közvetlen érintkezés útján pusztította kutyában a bolhát (mert én arra használtam).

2012. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagyim vadkenderrel irtotta őket. Most tele vannak vele a földek, ha tudsz, menj szedj. (csak kerüld el a yardot, mert nem biztos, hogy elhiszik, hogy tyúktetűre viszed.... :)) )
2012. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!