Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagáj simogatás, ezt szabad?

Papagáj simogatás, ezt szabad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy papagájom, egy 1-1,5 hete etetem fürtös kölessel így kézből. Ma már odáig eljutottam vele, hogy nyugodtan benyúlhatok mellé, nem csip rá a kezemre. Ezért gondoltam picit megsimizem a hátát. Teljesen nyugodt volt, hagyta bár elsőnek furcsálta viszont nem remegett és nem is akart megcsípni mint, ha nem is zavarná őt. Amikor megunta odébb lépett én meg abbahagytam. Ezt szabad?



2012. aug. 23. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
persze :)
2012. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha hagyja miért ne szabadna? Az én hullámosom imádja ha vakargatom a fejét/nyakát.:)


Jól tetted hogy amikor odébb lépett befejezted így a jövőben is amikor megunja a simogatást odébb megy így jelezve hogy nem kér többet és nem pl. beléd csíp.

2012. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. aug. 23. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
persze hogy szabad.és legalább meg fogja tanulni hogy hogyan jelezze ha már nem akarja a simit.
2012. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!