Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chip behelyezes utan fajt a...

Chip behelyezes utan fajt a kutyatoknak az erintett terulet? Simogatas eintesre, hogy reagalt?

Figyelt kérdés

Enyemnek ma lett meg es faj neki, sir ha meg simogatom.

Ez normalis? meddig fajhat neki? Nem mondot semmi ilyesmit a doki.


2012. jún. 25. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem normális. Az enyém meg sem érezte, utána sem érzett semmit, simán lehetett simogatni. Én a helyedben odacsörögnék, hogy valami nem jó, mit javasol.
2012. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

tenyleg????:O eddig azzal hitegettem magam, hogy normalis! :O Ilyenkor nem tudok oda csorogni , keso van mar :(

De akkor holnap elso dolgom lesz vissza menni vele.

Neki fajt mikor be is adta, nagy pataljat rendezet ( bar o szuper erzekeny egy sima oltasnal is nagy a hiszti, siras rivas)

2012. jún. 25. 22:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Az enyém szerintem észre se vette, se előtte, se utána. Én hetekig azzal szórakoztam, hogy keresgéltem meg morzsolgattam benne a chipet, oda se bagózott.
2012. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Maxitabi ***** válasza:

Ma tetettem cicámba chipet, meg oltást is kapott-semmi reakció, minden ok, nem is szabad éreznie!! Lehet, hogy rossz helyre került???

Tényleg irány a doki, vagy előbb telefonon kérdezz rá azért.

2012. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor is sir ha csak felemelem nem is kell megerintenem a nyakat hatat :( Es szerintem eleg le is rakta be neki joval nyak alatt van, vagy oda kell?
2012. jún. 25. 22:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért ne dramatizáld túl, lehet, hogy egyszerűen behisztizett a szurkálástól, és most előre pánikol, ha hozzányúlnak, nehogy kapjon még egy kört.
2012. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Haaat ha mar 3 is azt mondjatok, hogy megsem kene ereznie akkor tanyleg nagy a baj :( Mert kimondottan latszik, hogy faj neki :(

Ha nem nyulok hozza semmi baja, jatszik setal szaladgal tehat ez is erdekes:S

2012. jún. 25. 22:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy szinte tökmindegy, hova rakja, a bőr alá kerül, az meg sehol nem okozhat gondot, csak azért szokták egy helyre rakni, hogy leolvasáskor ne kelljen végigpásztázni az egész kutyát.
2012. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akumi ez is meglehet, mert szuri is volt elotte, ugyhogy kijutott a jobol mara :(

Minden esetre holnapig ugyis varnom kell, ha csak hiszti akkor reggelre ki heveri, ha nem akkor vissza viszem :(

2012. jún. 25. 22:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondom, szerintem ha hisztizni szokott, akkor csak ennyi lehet, hogy védi azt a részt, mert megpiszkálták. Nagyon élethűen tudják játszani, hogy fáj. Jó lenne dolgozni kicsit ezen, hogy nyugodtan tűrje az állatorvosi beavatkozásokat, egy oltás egyetlen kutyának sem fájhat annyira, hogy ki kelljen borulnia tőle. Én végignéztem egy komplett menhely chipezését, amikor bevezették, hogy mindenki kapjon chipet, és a legtöbbje észre se vette, hogy beleszúrták azt a veszett nagy tűt. Túldramatizálja a kutya is, meg valószínűleg te is.

Nézegesd kicsit, ha lefekszik arra az oldalára, akkor nem fáj neki, csak produkálja magát. Illetve ha csak a szőrét érinted meg, de a bőrét nem, akkor sem szabadna még reagálnia, meg ha nem mozdítod meg azt a részt, ahova kapta.

2012. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!