Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj gondozás stb?

Nimfa papagáj gondozás stb?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a nimfa papagájt nehéz gondozni,hangos-e,milyen környezetben kell tartani?Előre köszi.

2012. aug. 28. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 2 nimfám van.Az egyiket találtuk a másikat vettem.A talált szelíd.A másik még mindig nem.Pedig már vagy 6 éve megvannak.A hullámospapagájoknál hangosabbak.Röptetni mindig kell őket,társas lény tehát célszerű párba venni őket.És ha teheted Fiatal kézhez neveltet válassz mert sokat kell velük foglalkozni hogy szelíd legyen.Takarítani 2-3 naponta szoktam.
2012. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Még ami eszembe jutott.

minden nap kellnekik friss víz,magvak,rúd lehet nekik adni zöldségeket is,akár reszelve is.Környezetnél én nem raktam őket huzatos helyre.Amíg reptetem őket,addig pl.a kutya a másik szobában van.

Az egyik nimfám barátságos.Mindig rászáll a vállamra vagy fejemre stb

Ha szelídek akkor jó társa tud lenni egy embernek.

2012. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem 8 db nimfám van.először kaptam egy szelídet, mert a gazdája meghalt, s ő elveszi a naprf. magot a kezemből, a vállamra ül. és egy idő után a rácson keresztül a többi madár is elvett az eledelt. Egyébként elég hangosak, de nem kellemetlen, mert énekelnek. Nekem 2,5 ször 2,5-ös kalitkában vannak. Hogyha egyedül tartod,egy kisebb kalitkában is jól megvan.


Szia első hozzászóló. Hogy találtatok rá a madárra?

2012. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Télen hol tartjátok a nimfát? Gondolom akinek 8 van, csak nem a szobában?! Úgy tudom bírja a hideget, kinn is eltelel.
2012. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 3. vagyok. Nekem a nimfáim télen a garázsban vannak nagy ketrecben, de ha megfelelően szigetelt, kibírja a telet kint is.
2012. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!