Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel lehetne védekezni a...

Mivel lehetne védekezni a verebek ellen?

Figyelt kérdés
Mostanába minden nap minimum egy veréb berepül valahogy a vízmelegítő kéményébe de onnan ugyebár nem tud vissza kirepülni, így a mosókonyhába tud csak kijutni ami a lakásban van. Már elég rutinosan használom a halászszákot erre az esetre, hogy elkapjam és kiengedjem őket a lakásból de ma találtam egy tetemet a mosógép mögött és nagyjából itt telt be a pohár! Valami ehhez hasonló a jelenlegi kéményünk--> [link] szóval aránylag könnyen be tudnak jutni. Tegyek a kémény köré valami fém hálót, vagy egy kéménycsere jobb lenne valami hasonló zártra--> [link] ?

2012. szept. 2. 11:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 2szintes a ház és elég elérhetetlen helyen van a kémény szóval inkább szakember kell ide?
2012. szept. 2. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen , én szakembert hívnék, de azért várd meg a többiek válaszát
2012. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
először is beszélnék szakemberrel, ő ért hozzá, nehogy bajt csinálj. Eltakarni még hálóval sem takarnám, hiába rácsos, ki tudja hogy megy ki a füst. Vagy azonnali megoldás, kilősz pár darabot légpuskával. Rengeteg van belőle, én is folyamodtam ehhez a megoldáshoz, hiába sajnáltam őket, ha egyszer bajt csinálhatnak!
2012. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Légpuskát én is használok (tudom védett meg minden de ez most nem igazán izgat mert nem úgy veszem észre, hogy egyhamar nem fog kihalni..) de ha kilövök egyet kettőt eltűnnek pár napra de mostanra már rengetegen vannak és ez sem segít igazán. És reggelente arra ébredni, hogy kinyitom az ajtót és egy ilyen kis ijedt mocsok repül felém egyenesen a pofámnak az cseppet sem felemelő dolog. De valószínű szakembert hívok csak megkérdeztem hátha van valakinek ilyen tapasztalata vagy tanácsa ezzel kapcsolatban.
2012. szept. 2. 13:28
 5/7 anonim válasza:
Macska. :)
2012. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd a szomszédmacskát felrakom a tetőre és meglátom mi lesz.. :)
2012. szept. 2. 15:27
 7/7 anonim válasza:
Nálunk 12! macska van nem nagyon használ ellenük, főleg mert ezek az állatok a magasban vannak.
2012. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!