Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatámadás ellen hogy kell...

Kutyatámadás ellen hogy kell védekezni?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek a nagy kutyáktól,sajnos..falun lakok,és ha sötétben megyek hazafelé,ilyen helyen előfordul,hogy kiszökik az utcára néha egy-egy kutya,és támad.én meg még félek is tőlük ráadásul,és ezt is megérzik.hogyan viselkedjek,mit csináljak?
2011. szept. 19. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mutatsz agresszív viselkedést, vagy hirtelen mozdulatokat, akkor nem hiszem, hogy rád támadnának csak úgy... persze sose lehet tudni. Én úgy hallottam, hogy ha látod, hogy támadni akar a kutya, akkor meg kell rúgni az orrát, s akkor elszalad... egyik ismerősömnek ez bevált, nagytestű kutyánál, de tényleg csak a legvégső esetben alkalmazz ilyeneket.
2011. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Veszel paprika sprét. Azt bele a képbe. Nem lesz gondod utána.
2011. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Legyen nálad sokkoló v kés legalább
2011. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen maradj nyugodt. az önbizalom megőrzésében segíthet, ha felszereled magad paprika- vagy borssprayvel. ezek engedély nélkül kaphatók akármelyik military boltban.
2011. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!