Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy zebrapinty párnak mekkora...

Egy zebrapinty párnak mekkora ketrec/kalitka kell?

Figyelt kérdés
És éjszaka szoktak mocorogni? Mondjuk hogy mint a kinti madarak, hajnali 3-kor felébrednek meg ilyenek. (Én még nagyon kezdő vagyok a madártartás világában:D)

2012. szept. 15. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Éjszaka nem szoktak, olyankor alszanak. Bár mekkora lehet a ketrec de ne legyen túl kicsi túl nagy ketrec pedig nincsen. A kicsi ketrecre úgy értem 50x40x30 cm-es kalitkára gondoltam.
2012. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tarhatod ketrecben nekm is abban van és semmi baj nem alakult ! Éjszaka nem mocorognak hanem alszanak ahogy az előbbi válaszoló is mondta!
2012. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell túl nagy kalitka, mivel kicsi madarakról van szó. Repkedni úgyse nagyon fognak, max ugrándoznak. Minél több rúd (vagy gally) legyen a kalitkában, esetleg hinta is, ezeket szeretik. Éjszaka alszanak, nem kelnek korán,éjszakára letakarhatod a kalitkát valamilyen kendővel, és mikor leveszed reggel, akkor kezdenek csipogni. Egy dolog van, amit én nem szeretek, hogy a magokat szétszórják a kalitka körül, és állandóan takarítani kell. Egyébként nagyon édesek.
2012. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!