Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájom szeme körül...

A papagájom szeme körül kicsit kihullott a toll miért? Más tünet nincs, talán tollatvált?

Figyelt kérdés
hullámospapagáj
2012. szept. 19. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tollváltás.
2012. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
neked volt már ilyen?
2012. szept. 20. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, vedlik. Az én madaram is lekopaszodott kicsit, bár nekem nem hullámosom van. Ne aggódj, majd kinő újra.
2012. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nem biztos ,hogy toll vedlés nekem is van egy hullámosom 1éves ,de még soha nem vedlet a szeme körül. Véletlenül nem fehér a szeme körül vagy a lába mert lehet ,hogy atka. Ha tényleg atka akkor írj és elmondom ,hogy ,hogy lehet megelőzni :)
2012. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem fehér csak a csőre olyan mintha picit a mészkőtől fehér lenne de sztm az attól hogy ahogy a csőrét koptatja de van ilyen cseppp amit a nyakára kell csepegtetni és van olyanom is amivel bekell fújni ilyen panzis atka elleni spré,köszi a válaszokat :)
2012. szept. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!