Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek? Hisz néha kéne...

Mit tegyek? Hisz néha kéne nekik kinn lenni ugy tudom.

Figyelt kérdés
Most behoztam öket a röpdéböl, belső kalitkába. De nemerem kiengedni öket bent mert nem mondhatom szelidnek öket, (simitást se állják) igy tartok töle hogy nem tudnám befogni öket, és csak röpködnének itt a hában, mit tegyek? Hisz néha kéne nekik kinn lenni ugy tudom.
2012. okt. 9. 20:52
 1/3 A kérdező kommentje:
nimfa papagály.
2012. okt. 9. 20:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a simitás alatt a simogatást érted azt jó hogy nem engedik hiszen párban,fajtársaikkal vannak.

Jó ha annyit elérnél hogy ha eléjük rakod vagy megtolod a hasukat egy hosszú bottal,ülőrúdjukkal akkor ráálljanak és rajt is maradjanak.


Amúgy a befogás/megfogás csak a legutolsó lehetőség. Sok technika van amivel vissza lehet őket tenni a kalitkába. Van hogy maguktól visszamennek pár óra után enni,pihenni.


Mindig legyen a kalitka ajtajában kívül is és belül is egy ülőrúd. Azt hogy amikor kint vannak a függöny behúzva, stb legyen gondolom tudod.


Mivel nem szelíd madarakról van szó az lenne a legjobb szerintem mint már írtam hogy ha hozzászoktatnád őket a botra álláshoz. Így a segítségével viszonylag könnyen be fogod tudni rakni őket.


Ha a kalitkában nem tudnak repülni akkor mindennap ki kell engedned őket.

2012. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösszi és probálkozom.:) majd jelzem hol tartok.még 1x köszi.
2012. okt. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!