Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom fél tőlem...

Hullámos papagájom fél tőlem vagy nem?

Figyelt kérdés
A papagájom eddig nem ette meg a fürtös kölest ezért belemorzsoltam a magjai közé ezért megette aztán betettem a a rudat elkezdte enni.Aztán tegnap megpróbáltam, hogy oda nyújtottam a fürtös kölest és nagy nehezen de evett de sokáig tartott de azt megette, hogy a szájához tegyem de nem nagyon ette de után megtört a jég és evett ez már a szelídítés első fokozata vagy azért még nem

2012. okt. 30. 11:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Most már ha oda tartom akkor már eszik, de csak akkor ha elé tartom ha messze van akkor nem.Akkor ezt gyakorolni kell?
2012. okt. 30. 11:52
 2/3 anonim ***** válasza:
figelj, amikor nekem volt hullámos papagájom, akkor amikro megvettük, és otthon beleraktam a ketrecbe, akkor már első nap azt csináltam, hogy benyúltam a ketrecébe egy kézzel, gondosan ügyelve, hogy a kezem mellett ne legyen hézag, hogy kitudjon menni, és csak úgy bent volt a kezem. Eleinte meg volt ijedve, aztán egy tíz perc múlva úgy szemlélgette a kezem, meg csipogott, aztán elkezdtem lassan mozgatni a kezem, amitől persze megijedt és elkezdtt repkedni, de kitartottam, és kb 1, 1.5 óra múlva a papagáj már a kezemen volt, és onnantól kezdve, amikor benyúltam simán rámugrott. én ajánlom, hogy próbáld ki, de kell hozzá türelem, meg idő, hogy közel 2 órát egy helyben ülj egy kényelmetlen pózban, csak azért hogy a te kismadárkád rádszálljon. De megéri, mi több, mint 10 évig voltunk barátok, csak sajnos elpusztult
2012. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első fokozat igen, folytasd amit csinálsz, majd rászáll a kezedre. Mikor rárepült tarthatod távolabbra is. Amit az előző írt az fontos: Sok idő, és türelem jó barátot terem!!
2012. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!