Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tegnap este tenyésztőtől...

Fishkingrun kérdése:

Tegnap este tenyésztőtől vettünk egy fiatal szerintem hím. De valamiért nem mozdul áll hintán nem eszik nem iszik. Csak nézelődik és ha felállok a székről még akkor is megijed. Széklete van. De nem eszik, iszik ugye nem fog meghalni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 07:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a fajtája Hullámos Papagáj
2012. nov. 22. 07:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy fog meghalni. szegény ennyire meg van ijedve :)
2012. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csak szokatlan neki a hely.adj neki pár napot és elkezd enni és rikácsolni!!azt hogy zajongtok meg kell neki szokni,idő idő.....
2012. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg van ijedve.

Beszélj hozzá sokat, kedvesen, ha tudsz, játssz le neki madárcsicsergős hangokat, ha nincs, valami kellemes halk zenét.

Valószínűleg nagyon egyedül érzi magát a sok madár után.

2012. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha lila-kék az orra, akkor hím.
2012. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azóta eszik inni még nem láttam remélem azt is fog rendesen. Mennyi ideig hagyjam igy mielőtt benyulok a ketrecbe kajcsóval a kezembe hogy onnan egye meg? és utána mennyi ideig csináljam ez hogy kézhez szokjon?
2012. nov. 22. 16:48
 7/10 A kérdező kommentje:

Még annyi hogy külön van nekem és a testvéremnek.

És halják a külön szobákba egymás csipogását. Az enyém nyugodt csak visszacsipog. De a testvéremé teljesen megőrül olyankor nézi hogy holl lehet a másik kaparja a kalitka alját az oldalát láthatóan ki akar menni. Mit tegyünk?

2012. nov. 22. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rakjátok őket össze, Istenem, hát ők társas lények!
2012. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják kínzásnak. Mikor egyedül tartod, de pár méterre ott csipog a társa.... Tegyétek őket össze, vagy vegyetek mindkettőnek egy társat. Nem egy ökör összeg, és legalább tiszta lehet a lelkiismereted hogy nem kínzod őket...
2012. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még amikor vettünk 4 hullámost akkor nem voltak nekem megijedve . még aznap elkezdtem simogatni az egyiket
2012. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!