Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok! Nálatok hogy...

Fiatal párok! Nálatok hogy telik egy átlagos este?

Figyelt kérdés

Mi, a párommal 25 évesek vagyunk, jegyben járunk. Az érdekelne,, hogy hasonló korú párok mivel töltik azt az időt, amit munka után, így télen főként ugye este, otthon töltenek?

Mert szerintem ami nálunk zajlik az nem normális dolog...

Érdekes lesz a válaszokat olvasni.


2011. nov. 26. 21:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%

Hát, anno semmit, utána szakítottunk, én örökmozgó vagyok.

Azonban egy másik párommal az életem egy örök izgalom volt, bár mindig ugyanott volt, mindig újat mutatott,mondott, csodálatos volt minden.

Szerintem így kell ezt megélni:)

2011. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
veletek egyidősek vagyunk,mi mostanában babázunk:)Előtte,neteztünk,filmet néztünk,ha otthon voltunk.Amúgy barátokkal találkoztunk hétvégéken,billiárdozni,társasozni,kávézni, forrócsokizni jártunk.
2011. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%

Én ugyan már egyedülálló vagyok, de az exemmel úgy nézett ki egy átlagos esténk, hogy kb. fél 11fele hazaestünk a szüleitől, fürdés, fogmosás, és szundítás...

És igen...egy egy héten több alkalommal is így ment.


24/n

2011. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Általában közösen főzünk valamit, ha van letöltve valami új rész kedvenc sorozatainkból akkor azt megnézzük, néha együtt fürdünk.ha olyanunk van akkor elmegyünk valahova vacsorázni, de azt inkább hétvégente.amúgy meg mindenki csinálja a maga hobbiját,ő zenél én meg varrogatok, edzek.
2011. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Problem? ***** válasza:
Mi párommal moziba megyünk sétálunk élvezzük az életet esetleg barátokkal beülünk valami kávézóba de semmi több.
2011. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
együtt főzünk, beszélgetünk, filmet nézünk, ....., vagy elmegyünk barátokkal szórakozni
2011. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Na de nálatok mi az a nem normális? (ha szabad érdeklődi?) :)
2011. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

én kíváncsi lettem, hogy nálatok hogy zajlik le egy este.

mi az a nem normális dolog amit csináltok?

2011. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%

mi általában otthon vagyunk a páromnál. közös vacsi, esetleg iszogatunk, leülünk a kanapéra beszélgetünk. Esetleg filmezünk és alvás.

22l

2011. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Mi általában tévézünk, teázunk, beszélgetünk, tíz után levisszük a kutyát sétálna majd szeretkezünk és alszunk!
2011. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!