Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ti láttátok ezt a madarat...

Ti láttátok ezt a madarat Egerben?

Figyelt kérdés
Egy jó pár éve láttam utoljára remélem valaki látta és emlékszik rá :) A Barlang-söröző közelében volt általában meg a Mol kútnál. Elég nagy madárról van szó és barna azt hiszem viszonylag hosszú csőre volt és nem félt az emberektől. Egyszer kétszer láttam max. Mikor mentem haza suliból akkor láttam egyszer és próbált felvenni valamit azt hiszem egy gyufaszál volt, közel mentem hozzá és nem félt. Kíváncsi lennék, hogy ő vajon milyen madár lehet :)

#madár #Eger #Barlang-söröző
2012. nov. 28. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ismerősöm mondta, hogy sokszor látták szóval nemhiszem, hogy csak ott volt egy-két nap.
2012. nov. 28. 16:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem emu volt az?

[link]

2012. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó kérdés...de nemhiszem de most ugrott be valami. Olyasmi volt mint a fürj csak a fürj az pici ez meg nagy volt :D
2012. nov. 29. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Emu olyan, mint egy óriási méretű fürj. Sok helyen tartják, mint a struccokat is.
2012. nov. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!