Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak? Változni fog a...

Mit csináljak? Változni fog a viselkedése?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nimfapapagáj. Még csak pár napja van nálam. Első napokban amikor még egyedül volt megengedte hogy megfogjam és már az ujjamra is ült. Csodálkoztam is hogy ennyire barátságos. Ahogy hazakerült a hullámos papagájom mellé már nem nyújtotta ezt a viselkedést. A hullámosomról azt kell tudni, hogy nem annyira szelíd. Lehetséges hogy a hullámosom váltotta ki belőle ezt a viselkedést. Tudom, hogy még korai hogy szelíd legyen, de szerintetek attól függetlenül szelíd lesz a nimfám?? Válaszokat előre is köszönöm. :)

2012. dec. 17. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
hát a kérdésedre válaszolni nem tudok ,de azt tudom hogy a papagájok párban könnyebben szelítdülnek mert bátórítják egymást.
2012. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt olvastam valahol, hogy nimfát erőszakos papagájjal nem szerencsés tartani.
2013. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!