Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a legszebb papagájféle?

Melyik a legszebb papagájféle?

Figyelt kérdés

A házimban 3 papagájféléről írok-előismeretek nélkül.Írtam idáig a rosellapapagájról,és a Makaóról.Mi legyen a harmadik?Gondolkodtam a nimfában(ezzel kapcsolatban még ki fogom kérni ismerőseim véleményét is),de az valahogy oylan snassz a két gyönyörűség mellett :D Mondjuk önmagában ott csesztem már el a dolgot,hogy utólag nézve ez a rosella és makaó nagyon hasonló :S Még az is megfordult a fejemben,hogy a makaót törlöm(a rosella szebb),és a helyére beteszem a szilvafejű papagájt,mert az legalább másmilyen. Vagy ti mit gondoltok? Mindenféle ötlet életmentő lehet!!


Igen,szerintem törölni fogom a makaót,helyére beteszem a szilvafejűt,de akkor is kéne egy harmadik,eltérő külsejű papagáj.



#legszebb-papagájféle
2012. dec. 23. 22:37
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagy nem,hamár annyit szenvedtem azzal a nyomorult makaóval,akkor már megtartom.Így nézne ki a felépítés:

-Rosella

-Szilvafejű

-Keresett madár/makaó

-Keresett madár/makaó

2012. dec. 23. 22:40
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a VILÁG legszebb bapagája a szivárványos lòri/ szivárvány lòri vannak akik így ismerik én beleszerettem ebbe a fajtába, mind a közvetlenségük mind az inteligenciájuk és tanulékonyságuk miatt


nemtudo mire megy az előadás de ha babra remélem te kapod a legtöbbet :)

2012. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Egy hullámos papagáj is lehet szép, de sorolok neked fajokat a könyvem alapján, akik különlegesebbek. :)

Feketesapkás papagáj, Nappapagáj, Jandaya papagáj, lórik, törpepapagáj (olyan kis bájosak), citrom ajmarapapagáj, vörös ara

2012. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) :) A nappapapagájt választom,mert abban a sárga dominál,és elüt a makaótól meg a rozellától,a szilvafejűben meg a zöld dominál és tök jó a neve :D

És akkor szerintem így lesz a sorrend:

Makaó

Szilvafejű

Nappa

Rozella(mert szerintem erről jobb képeim vannak,mint a makaóról)


De a sorrend még változhat,a legjobban sikerültet akarom majd a végére :D Igazából ez informatikából kell,amiből a négyesért küzdök,és jó lenne,ha ötös lenne,csak sajnos ez informatika is,így önmagában a téma nem elég :S De szépen ki lesz dolgozva,meg már majdnem az összes követelménynek azt hiszem megfelel a prezentációm,úgyhogy remélem ötös lesz :D

2012. dec. 24. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jól fog sikerülni! :) Sok sikert és jó munkát!
2012. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
hajráá:-)
2012. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak nekünk is ilyeneket kellene csinálni..

Én, mint Nagy Sándor tulajdonos figyelmedbe ajánlanám a Nagy Sándor papagájt is :)

Honnan veszed, hogy a makao és a rozella hasonló? Nagyon nem

2012. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy nagyon hasonlóak a színeik,de azóta én is rájöttem,hogy mások,mert most már készen vagyok vele :) :) Szerintem nagyon jó lett,nekem tetszik legalább is,csak kérdés,hogy informatikai szempontból mennyire lesz jó :D :D Amúgy ettől a feladattól kedvet kaptam a papagáj tartásra,csak nálunk nincs hely meg allergiás vagyok az állatokra :/ Nem baj,talán egyszer,ha majd saját lakásom lesz,kialakítok egy külön szobát papagájoknak :D
2012. dec. 25. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod én megnézem neked Informatikai szempontból :)
2012. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ötöst kaptam a prezentációmra,mindenkinek köszönöm :)
2013. jan. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!