Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek megéri kakast...

Szerintetek megéri kakast vegyek a kézzel nevelt nimfa papagájom mellé?

Figyelt kérdés
Ma délutánra tojt egy tojást és ül is rajta meg forgajta is ahogy kell.
2013. jan. 16. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Istenem!

A papagájoknál mióta van kakas? Nem inkább hím?! A tyúkalakúaknál van kakas... Ilyenkor már minek ha tojt? vehetsz, de csak később.

2013. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudtommal a madaraknál a hímet kakasnak is nevezik....legalább is nekem minden madártenyésztő eddig így mondta
2013. jan. 16. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Rosszul mondták, a pulykánál, a tyúkoknál, mondanak kakast! Hímet a galambnál, és a papagájoknál stb. Gácsért a kacsánál! Ez olyan mintha Gúnárt mondtál volna a papagájodra...:)
2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah jó én értem de a kérdésem az lenne, hogy érdemes-e egyáltalán kézzel nevelt madárnál párosítással foglalkozzak...Egyelőre jó anyának tűnik..
2013. jan. 16. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ne engedd őket szaporodni de vegyél mellé párt.
2013. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért ne engedjem őket szaporodni?
2013. jan. 16. 21:31
 7/8 anonim válasza:
Ha eddig nem volt "kakasod", azaz hím papagájod, akkor nem merült fel benned, hogy mi termékenyítette meg a tojód?
2013. jan. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg semmi, a tojás nagy eséllyel terméketlen.
2013. jan. 19. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!