Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár lehet ez?

Milyen madár lehet ez?

Figyelt kérdés

a napokban sokat látni őket emberközelben, fákon.évek óta látom őket a házak felett repülni, csapatban, de mégis szellősen.kicsit ugy repülnek mint ahogy a delfin uszik a tenger tetején, olyan hullámozva.

Más is mondta már h még sose látta öket közelről, most többen látták már de senki nem tudja micsoda.

szürkés színe van, kicsit kisebb mint a rigó,a szárnyán hasonló foltok vannak mint ezen a küllőn:

[link]

maga a színe majdhogynem megegyező ezzel a poszátával

[link]


a madaras könyvben sem találtam:((



2013. febr. 4. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nézzed meg a harkályt, lehet hogy arról van szó.
2013. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

biztos hogy nem XDDD egy harkályt felismerek és mint mondtam nem szines. és a harkály tudtommal nem repül rajban.

inkább sztem pacsirtaféle lehet csak nem találtam pontosat.

2013. febr. 5. 07:12
 3/20 A kérdező kommentje:
biztos az elsö link miatt irtad a harkályt az tényleg hasonlit rá de arrol a madárrol csak a szárnyfolt volt a lényeg. ennek még a formája se harkályos:))
2013. febr. 5. 07:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, akkor seregély?
2013. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Esetleg fenyőrigó vagy léprigó. Ezeknek is szokása laza csapatokba verődni télen. A seregély vonuló madár, de előfordul, hogy egyes csapatai áttelelnek, tehát elvileg az is lehet.
2013. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem:(( ahoz tul pöttyösek. ennek csak a szárnya egy csikja volt pöttyös összecsukva.
2013. febr. 5. 18:36
 7/20 A kérdező kommentje:
a seregély meg tuti nem mert az is tul pöttyös meg az majdnem fekete
2013. febr. 5. 18:36
 8/20 A kérdező kommentje:
majd megpróbálom lefotózni őket amikor épp nem sötétben jövök haza.
2013. febr. 5. 18:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Most már tényleg kíváncsi vagyok :)
2013. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az első zöldküllő (zöldharkály).
2013. febr. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!