Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár lehet ez?

Milyen madár lehet ez?

Figyelt kérdés

a napokban sokat látni őket emberközelben, fákon.évek óta látom őket a házak felett repülni, csapatban, de mégis szellősen.kicsit ugy repülnek mint ahogy a delfin uszik a tenger tetején, olyan hullámozva.

Más is mondta már h még sose látta öket közelről, most többen látták már de senki nem tudja micsoda.

szürkés színe van, kicsit kisebb mint a rigó,a szárnyán hasonló foltok vannak mint ezen a küllőn:

[link]

maga a színe majdhogynem megegyező ezzel a poszátával

[link]


a madaras könyvben sem találtam:((



2013. febr. 4. 15:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Első: [link]

Második: valamelyik poszáta

2013. febr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

én ezt nem értem.. nem vagyok elég világos???

az elsö egy zöld küllö a második meg egy poszáta igen ezt én is tudoj mivel ezeket kerestem ki hogy hatásos infot adjak a madárrol miszerint olyan a szine mint ennek a poszátának DE!!!! van a szárnyán olyan folt mint a küllőnek az elsö képen!


egyik linken sem az általam látott madár van. most már világos? csak a szin és a folt a lényeg.


de valoszinüleg valamelyik poszátafajt láttam én is csak nem tudom melyiket. de nem a másodikat! a gyengébbek kedvéért...



de oda is irtam a kérdésben a linkekhez tartozó madarak nevét igy nem is értem mi volt félreérthetö....



de mint mondtam majd lekapom ha sikerül és belinkelem addig türelem:)

2013. febr. 6. 06:52
 13/20 anonim ***** válasza:
Zöldike+veréb hibrid.
2013. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
XD
2013. febr. 7. 07:00
 15/20 A kérdező kommentje:

megprobáltam de magasan voltak és nem látszik sok belölük:((


majd még igyekszem majd max kirakom friss kérdésbe ha megvan a kép.

2013. febr. 8. 17:20
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálunk ezek járnak: [link]
2013. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

hm... nem kizárt, bár én fehér állra és hasra emlékszem de mivel elég félösek igy közelröl nemigen láttam még öket elég ideig. de majd még vadászom:)))

köszi ezentul a csonttolut is figyelembeveszem :))

2013. febr. 8. 20:08
 18/20 anonim ***** válasza:
2013. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszönöm ez hasznos link:))) majd figyelem madaramat hátha köztük van. lehetséges h fenyörigo bár kevesebb pöttyre emlékszem de ki tudja:)
2013. febr. 10. 12:12
 20/20 anonim ***** válasza:

Fenyőrigókkal egy csapatban járnak a szőlőrigók is:

[link]

2013. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!