Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Libatömés nyúllal?

Libatömés nyúllal?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam egy olyan weboldalon, hogy előfordul(t), hogy a liba hízása végett nyulat ledarálnak és belekeverik a hagyományos étrendjébe és azzal tömik. Sajnos mostmár nem találom ezt a weboldalt.

Érdeklődni szeretnéd, hogy ez a módszer valóban létező és működő? Esetleg, ha valaki tud egy-egy linket adni különböző erről szóló cikkekről az szívesen fogadnám.



2013. febr. 15. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
már bocsi de ez hányiger.
2013. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha provokációnak szántad, akkor jelzem, hogy hozzá van szokva a kategória kemény magja. Egyértelmű lenne okoskám, hogy az étel/ital kategóriába kellett volna biggyesztened ezt a -még ott is hányingert keltő- kérdést.
2013. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy létező lenne. Hízik az sima étrenddel is rendesen.
2013. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdéssel nem provokálni akarok, valóban olvastam ilyet régebben valahol.

A rossz kategóriáról meg annyit, hogy a libák etetése szerintem a legkevésbé se passzol egyik étel-ital alkategóriába sem. Itt magáról az állatról lenne szó, úgyhogy szerintem a kategória jó.

2013. febr. 15. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Miért hányingert keltő kérdés? Az is az, mikor belezik a csirkét, nyúzzák a nyulat, azért, hogy a bolt polcaira kerülhessen? Látszik hogy egyiket se láttátok, csináltátok! Pedig ez a természet rendje.

Egyébként bocs, a választ nem tudom, csak nem tudtam szó nélkül hagyni a nyavajgásokat!

2013. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Elárulom nektek a nagyüzemi disznótenyésztésbe vágóhídról származó hulladékkal is etetnek. Baromfi fej, láb.
2013. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől hányingert keltő kérdés. Egyébként én sem hallottam még erről sosem, de a nagyüzemi sertéstartás részről igen. Meg a baromfitápokba hallisztet kevernek. Az se jobb.
2013. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!