Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Létezik hogy nem szeretnek...

Létezik hogy nem szeretnek kint lenni (2 hullámos)?

Figyelt kérdés
Sokszor egész napra nyitva hagyom a kalitka ajtaját,ülőrudat is teszek kívülre hogy ki tudjanak menni. Egy elég magas pontra kitámasztottam a 2 szemközti fal közé egy hosszú faágat(nagyon pici a szobám,azért tudtam ezt megtenni).Volt hogy fürtöst is kitettem nekik,de egyszerűen nem akarnak kijönni. A tojó ritkán kijön pár percre,de nem látom hogy tetszene neki,a fiú meg sem próbálja. Semmi olyan dolog nincs körülöttük amitől félnének,mindent el szoktam pakolni. Hogy lehetne kicsalogatni őket?Már a kalit rácsait is le kellene tisztítani. Botra,ujjamra még nem állnak rá,1 hónapja vannak meg.
2013. febr. 17. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem szokták meg a helyüket. De ne maradj bennt a szobádban, mikor kinyitod a kalitkát, mert annyira még nem ismernek. Hagyd őket kettesben és talán úgykijönnek (1 óráig ne menj be)
2013. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap egész nap nem voltam otthon,úgy volt nyitva nekik a kalit ajtaja,de nem jöttek ki(nem ürítettek sehova,ebből láttam). Biztos hogy megszokták már a helyüket,különben nem hinném hogy engednék az óvatos simogatást.
2013. febr. 17. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent. Nálunk egész nap kint vannak szinte, de csak belülre ürítenek. Kintre nem. Tehát nem tudhatod.
2013. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyisd ki nekik szinte mindennap a kalitka ajtaját, és majd egyszer kirepülnek, mert ha kijön az egyik, megy majd utána a másik is :) nekem is így volt. Am nem fognak percekig repkedni, mindig leszállnak valami magas helyre, és utána megint tesznek pár kört :)
2013. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan nincs,hogy csak a kalitba ürítenek,ők nem tudják visszatartani és hozzá még viszonylag gyakran is ürítenek,szóval legalább néhánynak lennie kellett volna ha kint lettek volna. Ráadást anyu is rájuk nézett párszor a kérésemre,és nem látta őket kint.:)

Köszi a válaszokat.

2013. febr. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!