Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan hasznosíthatnám a régi...

Hogyan hasznosíthatnám a régi kalitkát? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


A bal oldaliról lenne szó természetesen. Régen volt egy egyedül tartott törpém,az ő lakhelye volt. Azóta lett már 2 hullámosom,jóval nagyobb kalitkával.

Egymás mellé is tettem őket,hogy jól látható legyen a méretkülönbség. Gondoltam rá,hogy egybe lehetne-e építeni a kettő kalitkát vagy hasonló?

Gondolkozom 2 zebrapintyben(anyukám nagyon szeretné),de sajnálnám ilyen kis helyen tartani őket hiszen nem valami nagy,a házikó forma sem a legnyerőbb,viszont ha szerintetek megfelelne 2 pintynek,akkor oké. Várom még az ötleteket,mit lehetne kezdeni vele. Köszönöm!:)


2013. febr. 18. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakj bele 2 pintyet szerintem!! Hisz elférnek44
2013. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz belőle. :) Csak úgy tudom elég nagy a mozgásigényük... Mindenesetre havonta egyszer azért kiengedném őket is a szobámba,nem tudnám elviselni a tudatot hogy a rövid életüket végig egy nem túl nagy kalitkában töltsék.

Valaki tudja a pintyeket át lehet-e teleltetni? Mert kint lennének a gangon(magyarul fedett helyen),nem bent a házban.

2013. febr. 18. 19:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként gondoltam arra,hogy ha lesznek fiókák(mert szeretnék) és már elválaszthatók lesznek esetleg ideiglenesen átköltöztetném őket abba a kalitba amíg nem találok gazdit nekik. De hátha valakinek van még ötlete. ><
2013. febr. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!