Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a papagájom evett Domestosb...

Ha a papagájom evett Domestosba áztatott kenyeret, elpusztul?

Figyelt kérdés

Kiengedtük kicsit, és átrepült a szomszéd erkélyre, ahol egy vénasszony Domestosba áztatott kenyeret rakott ki galambok ellen! :((((


És nem tudom, a papagájom beleevett-e vajon, nem láttam odáig.


Szerintetek? Hallott már valaki ilyesmit?


2009. szept. 18. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom, normális az a nő????? Én a helyedben átmennék és legyújtanám a vén qrva fejét!!! Elnézést, nem szoktam káromkodni, de most úgy felhúztam az agyam ezzel!!!! Hogy lehet ilyen dög valaki?? Domestosba áztatott kenyér?? Megetetném én vele az összeset, a vén szutykos!!!!!!!!


Figy, mekkora papagájod van? Több mint valószínű, ha beleevett, érezte hogy ennek nem jó az íze és nem evett belőle többet. De ha kistestű madár, akkor lehet hogy ennyi is tud okozni nála bajt :( nagyon sajnálom :(

a vén hülyéhez meg menj át és rontsd rá az ajtót szerintem!!!!!!!!!!!!

2009. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma tudtam meg a másik szomszédtól, hogy van neki ilyen kenyér kirakva. Ne tudd meg, majd felrobbantam az idegességtől.


Még nem látszik semmi különös a madaramon, amúgy kistestű, igen.

2009. szept. 18. 10:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Legfelső szinten lakunk, és tény, hogy állandóan g.sz.ros az erkélyünk, ami több, mint bosszantó, de ezt nem gondoltam volna róla. :(


Megpróbálok felhívni egy állatorvost, ha sikerül, hogy mégis mit tegyek? Így nem állíthatok be vele, hogy nem tudom, evett-e belőle, és csináljanak vele valamit.

2009. szept. 18. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát azért sztem nem evett bele, meg talán a galambok sem.

Csak megérzik a szagán, hogy nem olyan amilyennek lennie kell.

durva h milyen emberek vannak :@...

2009. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, ez tényleg nagyon durva! Ilyet szerintem nem csinálhat, fel kéne jelenteni, vagy szólni az állatvédőknek! Milyen dolog ez már! Ez pont olyan, hogy pl. a néni (aki ezt csinálja) irritál egy szomszédot, akkor a szomszéd lemérgezheti ezt a nénit, mert zavarja? Ő ugyanis ugyanezt teszi a galambokkal. Egyenesen gyűlölöm az ilyen embereket!

Bocsesz, én is felhúztam magam. Elképzelhető, hogy a madárkád belekóstolt, figyeld, hogy gubbaszt-e, borzolja-e a tollát. És az jó ötlet, hogy felhívod az állatorvost és megkérdezed! Remélem semmi baja nem lesz!

2009. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!