Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kislányom talált egy kismada...

A kislányom talált egy kismadarat nálunk a fenyőfák alatt azt hiszem hogy egy stiglincet. Életben tartható vagy az anya nélkül biztosan elpusztul?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora!

Ha még etetni kell akkor sűrgösen bekell szerezned neki élelmet!Kapható pinty eleséget, rostaalját, búzát stb.

2009. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.Most kerestem rá és és elvagyok bozonytalanodva mert a kép alapján olyan mint egy fenyőpinty most már tényleg nem tudom hogy milyen fajta.

nem kifejezetten fióka már de repűlni még nem tud tegnap este vissza raktuk a fészkébe de reggelre megint itt volt a fenyők alat.

2009. júl. 30. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
ha nem eszik inkább öljétek meg.nem tudtok vele mit csinálni.
2009. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a választ inkább nem köszönöm meg ha nem haragszól.
2009. júl. 30. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg tudjátok, próbáljátok etetni és melegen tartani, ha a tolla már kinőtt, akkor az utóbbi könnyebb, ha még nem, akkor nehezen, de talán sikerül. Ha túléli, akkor szerencsétek van, ha nem, akkor legalább kicsit meghosszabbítottátok az életét, és nem szenvedett annyit. Én sajnos most elveszítettem egy fiókát, aki megsérült, neki még nem nőttek ki a tollai rendesen, így nem bírta sokáig.
2009. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neki már vannak tollai és a kenyérmorzsát is megeszi a vizet is elfogadja,annyira jó lenne ha megmaradna.A kislányom próbálja reptetni már egészen jól megy a landolás is neki.Köszönöm a válaszod,sajnálom a kis fiókádat ő milyen fajta volt?
2009. júl. 30. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő az én nimfáim fiókája volt, megsérült még 1-2 hetes korában és koordinálatlanná vált a mozgása, és a szülők abbahagyták az etetését, csak a 3 tesóját etették tovább.
2009. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szegény,nem is gondoltam volna hogy a papagáj ilyen hogy nem eteti tovább a sérült fiókát
2009. júl. 30. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
A budapesti állatkertben is foglalkoznak madárfiókák megmentésével, kérhetsz tőlük tanácsot, vagy akár be is viheted. (Nem lesz belőle kígyókaja, ismerem személyesen az állatorvost.)
2009. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sajnos nem tudtuk életbe tartani pedig evett ivott nem értem mi volt a baj.A kislányomnak megült a vállán tőle elfogadott mindent,neki azt mondtuk hogy elrepült az anyukájával.
2009. aug. 1. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!