Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy énekes rigó...

Találtam egy énekes rigó tojót, mennyi időközönként etessem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ma találtam egy felnőtt példányt, de nem bírt elröpülni, elég gyenge szerintem. Óránként-3 óránként adok be neki 10 lisztkukacot, és vizet is vattáról. Elég agresszív, amibe tud belecsíp, ez normális? Egyébként nagyon jó étvágya van, de nem tudom pontosan, mi lehet a baja. Nem találhatott élelmet és legyengült?

2013. márc. 28. 20:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kaposvàrra eljönnek érte? vagy nekem kell szállítanom? köszönőm az eddigi válaszokat!
2013. márc. 28. 22:55
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm az mme-s tanácsot. Ők mondták, hogy le van gyengülve, mert NEM TALÁLT ÉLELMET! Mondták, hogy neveljem csak tovább, nem kell neki állatorvos, mert nincs eltörve semmije, csak le van gyengülve. Adjak neki lisztkukacot, főtt tojást, és vizet. Pár nap, és szabadon engedhetem.
2013. márc. 29. 11:49
 13/16 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés, ha valakit érdekel. 4. éjszaka, 5. nap. Ma elengedtem az énekes rigót. Napról-napra erősebb lett, minden nap megreptettem egy zárt helyiségben, a mai nap kiszökött a lakásba, nagy nehezen elkaptam, és elengedtem egy bokros-fás területen.
2013. ápr. 1. 09:21
 14/16 anonim ***** válasza:

Uccsó válaszoló vagyok! Nagyon örülök, h megfogadtad a tanácsomat! Sokat nem teszik :( Megmentettél egy madarat! :) Az MME-sek/ Madarász táborosok/ Gyűrűzők szemében nagyot nőttél :) ;) Köszönöm! :) (illetve patkányokkal is foglalkozom, szóval ha találsz akkor őket is mentsd :);) )

További madaras szép estét! :)

2013. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, a biztatásotok sokat segített! A patkányt nagyobb félelemmel fognám meg, de ha találok egy segítségre szoruló patkányt, tudom kihez forduljak! :)
2013. ápr. 3. 15:41
 16/16 Bocipók ***** válasza:
Ügyes vagy!
2013. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!