Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szállíthatnám megfelelő...

Hogyan szállíthatnám megfelelően a papagájaimat?

Figyelt kérdés
Először azt gondoltam veszek egy szállítókalitkát (láttam sok helyen, olcsó is), csakhogy egy ilyen nagy szállítóeszközt nem tudnék előbb berakni a kalitkába, aztán kinyitni az ajtaját (úgy tudom ez a legoptimálisabb, nem jó, ha kézzel rakjuk be őket). Használjak kartondobozt? Félek, hogy abban nem bírnák ki az autóutat... Segítsetek, mit kéne tennem?

2013. ápr. 17. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen madárról van szó.


Ha csak egy kis hullámos akkor például egy villanykörte dobozába. A lényeg az, hogy ne tudjon lendületet venni, így nem tesz kárt magában. Megfogni meg mindenképpen meg kell.


Nagyobb papagájoknak meg van külön szállító kalit.

2013. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt valahogy elfelejtettem. Katalin papagáj, szóval gondolom a hullámosra írt megoldás náluk is beválhat.
2013. ápr. 17. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A doboz azért is jó, mert a sötétben a madarak megnyugszanak és nem törik össze magukat a pánikszerű vergődéssel.
2013. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyértelműen meggyőztetek, köszönöm a segítséget :)
2013. ápr. 18. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!