Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy japim, ami szerintem...

Van egy japim, ami szerintem megkotlott, mert (nem is) egyszer már bemászott oda az ól alá, és nem jött ki. Szerintetek miért nem? Anyukámmal azt gondoljuk, hogy már tojásokat költött ki odalent. (többi lent)

Figyelt kérdés
Azóta nem is tojik, amióta sikerült onnan kiszednem, szinte úgy viselkedik, mint egy depressziós. Mindig azt a helyet keresné, ahol oda vissza tudna bújni. Nagyon szeretnék már kispipiket! Segítsetek, hogy mit tegyek?!

2013. ápr. 23. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, csak tojásokat AKART kikölteni.
2013. ápr. 23. 20:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akarsz kiscsirkéket,hagyd hadd bújjon be oda,lehet hogy már a tojásokon ült.Majd ha kikelnek a csirkék,úgyis elővezeti őket,hidd el.Mamámnál sokszor volt,hogy észre sem vette hogy elült,és egyszer csak jött elő a csirkékkel.Engedd,hadd menjen üljön el.
2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál nekem, sokat segítettél!! :)

Csak azt nem tudom, hogy azok a tojások, ami (szerintünk) odalent volt,az ól alatt, hogy az még jó, vagy már romlott? Mert már egy jó pár napja nem engedtem be oda, de szerintem az már nem jó! :""(

2013. ápr. 24. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!Elképzelhető hogy már nem jók,nem tudni meddig ülhetett rajtuk.Esetleg még egy próbát megér,3 hét múlva úgyis kiderül jók-e még a tojások.
2013. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!