Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kopasz nyakú van már a piacon?

Kopasz nyakú van már a piacon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Mára terveztem, hogy elmegyek a Hevesi piacra, hogy vegyek kopasz nyakú csibéket, de mivel rossz volt az idő, nem tudtam elmenni.. :S Érdekelne, hogy van-e ott most egyáltalán kopasz nyakú csibe? Tudom, hogy nem a legjobb döntés piacról tyúkot venni, de ez van legközelebb, és egy kicsit értek is a tyúkokhoz, na meg már volt egy pár tyúkom, akit innen vettem, és egészséges, mint a makk. Ha valaki tudja, kérem, hogy válaszoljon! :) Előre is köszönöm!
2013. máj. 25. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
borotváld le a kiscsibe fejét! Probléma megoldva! XP
2013. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja bocs én vagyok újra, úgy értettem, hogy borotváld le a csibe nyakát!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!