Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Első gondozási tippek?

Első gondozási tippek?

Figyelt kérdés

Most lesznek (ma) kiskacsáim, már voltak, de nem teljesen emlékszem rá, pontosan mit is csináltam akkor. Viszont ők most még csak 2 naposak lesznek... Tegyek ki nekik ilyen túróval összekevert salátalevelet? Azt szerették tavaly arra emlékszem.. :) Meg vizet egy kis bögrébe.. Alomnak mit használjak? Elég ha nappalra egy nagy kartondobozba vannak egy meleg szobában, estére pedig egy kissebben hogy jobban összebújhassanak? Úszni (ha kicsit megnőnek) betehetem őket egy lavorba ha utána megtörlöm őket?

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT! :)



2013. máj. 31. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Kukorica darát kell nekik adni, meg ha van rá lehetőséged kacsa indítótápot. Én hagymaszárat adtam nekik túróval, sokkal jobban szerették:) Ha nagyobbak lesznek lehet őket fürdetni, de egyenlőre még ne... Alomnak ilyen koskorába még semmit, esetleg valami rongyot alájuk, szalmát még semmi esetre se!
2013. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!