Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen diszmaarat vegyek?

Milyen diszmaarat vegyek?

Figyelt kérdés
HEllo.. szeretnék diszmadarakat vásárolni az udvaromra nem keveset olyasmiket hogy páva.. fácán egyebek a kérdésem az lenne hogy milyeneket és hol és mennyiért szerezzek be?

2013. jún. 3. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező az általad belinkelt madarak árát kicsit túlzásnak tartom, én nem venném meg őket.

A reális árak: nimfa 2500ft/db (fehérarcúak 3000-5000ft)

kecske papagáj 3000ft (sárga kecske 3500-4000ft)

énekes papagáj 2500ft (különlegesebb színváltozatok lehetnek drágábbak)


A fácánok nekem is tetszenek főleg a gyémánt fácán:

[link]


Csak sajnos nincs elég helyem a tartásukhoz, ezért papagájokat tartok. De azokból van több röpdére való. :)


A strucchoz ha jól tudom kell veszélyes állatok tartásáról szóló engedély. De az emuhoz és a nanduhoz nem kell.

2013. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Én ugyondolom a kérdésemre kellene válaszolni, És nem az életkoromat kérdezgetni!ha érdekel 38 vagyok! Azoknak akik értelmes válaszokat adnak azokat díjazom:) De aki viszont csak vádaskodik az nem ide való az keressen valami fórum oldalt és mással szórakozzon! egyébként a normális válaszolóknak mondom a struccot azért tartom jó ötletnek mert az a jövő haszonállata mindenét fel lehet használni! egyfajta kincs:)
2013. jún. 6. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!